Medical Hair MUNDUAN

Bilatu zugandik hurbilen dagoen klinika

ESPAINIA

Madril

Vergarako Printzea 17

Madril

+34 91 564 3040

madrid@medicalhair.es

Benidorm

Av. Aigüera 6

Benidorm

+34 96 604 7300

benidorm@medicalhair.es

San Sebastian

C / Catalina de Erauso, 21 beheko atzeko aldea.

San Sebastian

+34 943 461 875

paisvasco@medicalhair.es

Valentzia

Gran Vía Ramón y Cajal 36

Valentzia

+34 960 308 303

valencia@medicalhair.es

ARGENTINA

Erdiko etxea

Av. Kordoba 629, 2. solairua

Kapital federala

011 5235-7356

info@medicalhair.com

Zaldi kulunkaria

Av. Rivadavia 5040, 9. solairua

Kapital federala

011 3986-6651

caballito@medicalhair.com

Martinez

Av. Santa Fe 2199

GBA

011 4792-0400

martinez@medicalhair.com

L. de Zamora

Colombres 135, 1. solairua

GBA

011 3968-8756
011 6379-2087

lomas@medicalhair.com

Ramos Mejia

Necochea 40

GBA

011 4656-7377

ramosmejia@medicalhair.com

Zilarra

Diagonal 73, Esk. 11 Nº 1606

Buenos Aires probintzia

0221 423-5166/5263

laplata@medicalhair.com

Mar del Plata

Errioxa 2489, 1. solairua

Buenos Aires probintzia

0223 499-4818

mardelplata@medicalhair.com

Tandil

Garibaldi 750, 1º B

Buenos Aires probintzia

0249 448-4309

tandil@medicalhair.com

arrosario aleak

Bv. Oroño 977

Santa Fe

0341 426-4387

rosario@medicalhair.com

Santa Fe

Irigoyen Freyre 2481

Santa Fe

0342 412-1113

santafe@medicalhair.com

san Luis

Mitre kalea 502, 1. solairua, Of. 2

san Luis

0266 442-4902

sanluis@medicalhair.com

Tucuman

San Juan 451

Tucuman

0381 421-0411

tucuman@medicalhair.com

Neuquen

Av. Argentina 794

Neuquen

0299 448-4309

neuquen@medicalhair.com

Mendoza

Aristides Villanueva 697

Mendoza

0261 425-5691

mendoza@medicalhair.com

Korronteak

Quevedo 14

Korronteak

0379 442-1317

korronteak@medicalhair.com

San Rafael

Carlos Washington Lencinas 66

Mendoza

+54 9 260 480 6525

s anrafael@medicalhair.com

BRASIL

São Paulo

Europa etorbidea 829

Jardim Europe

+55 11 3530-5106

saopaulo@medicalhair.com

TXILE

Txileko Santiago

Av. Kennedy 5757, Of. 803

Kondeak

+56 2 3224 4651/2

chile@medicalhair.com

PARAGUAY

Jasokundea

Cpta. Denis Roa 1664

Jasokundea

+59 5 021 663 847

asuncion@medicalhair.com

East City

Av. Parana c / Herib Campos Cervera

East City

+595 981 169806

ciudaddeleste@medicalhair.com

URUGUAY

Montevideo

26 de Marzo 3438, 101. apartamentua

Montevideo

+59 8 626 0530

montevideo@medicalhair.com

IKUSI

Zure esanetara gaude

Honako kide gara: