CABELLS MÈDICS AL MÓN

Troba la clínica més propera a tu

Espanya

Madrid

Príncep de Vergara 17

Madrid

+34 91 564 3040

madrid@medicalhair.es

Benidorm

Av. Època d’Aig 6

Benidorm

+34 96 604 7300

benidorm@medicalhair.es

Sant Sebastià

C/ Caterina d’Erauso, 21 sota l’esquena.

Sant Sebastià

+34 943 461 875

paisvasco@medicalhair.es

València

Gran Via Ramón y Cajal 36

València

+34 960 308 303

valencia@medicalhair.es

Argentina

Hotel de 4 estrelles

Av. Còrdova 629, 2a Planta

Capital Federal

011 5235-7356

info@medicalhair.com

Caballito

Av. Rivadavia 5040, 9a planta

Capital Federal

011 3986-6651

caballito@medicalhair.com

Martínez

Av. Santa Fe 2199

Gba

011 4792-0400

martinez@medicalhair.com

L. de Zamora

Colombres 135, 1a Planta

Gba

011 3968-8756
011 6379-2087

lomas@medicalhair.com

Ramos Mejía

Cuina: Internacional

Gba

011 4656-7377

ramosmejia@medicalhair.com

La Plata

Diagonal 73, Esq. 11 No1606

Província de Buenos Aires

0221 423-5166/5263

laplata@medicalhair.com

Mar del Plata

La Rioja 2489, 1ª Planta

Província de Buenos Aires

0223 499-4818

mardelplata@medicalhair.com

Tandil

Garibaldi 750, 1a B

Província de Buenos Aires

0249 448-4309

tandil@medicalhair.com

Rosario

Bv. 08001 Orño, Espanya

Hotel de 4 estrelles

0341 426-4387

rosario@medicalhair.com

Hotel de 4 estrelles

Irigoyen Freyre 2481

Hotel de 4 estrelles

0342 412-1113

santafe@medicalhair.com

Sant Lluís

Carrer Mitre 502, 1ª planta, de. 2

Sant Lluís

0266 442-4902

sanluis@medicalhair.com

Tucumán

Sant Joan 451

Tucumán

0381 421-0411

tucuman@medicalhair.com

Neuquén

Av. Argentina 794

Neuquén

0299 448-4309

neuquen@medicalhair.com

Mendoza

Aristides Villanueva 697 (Aristides Villanueva, 697)

Mendoza

0261 425-5691

mendoza@medicalhair.com

Corrents

3 estrelles

Corrents

0379 442-1317

corrientes@medicalhair.com

Sant Rafael

Estació de Carlos Washington Lencinas 66

Mendoza

+54 9 260 480 6525

sanrafael@medicalhair.com

Posadas

Aeroport de Sarmiento 2318

Missions

0376 422-6082

posadas@medicalhair.com

Brasil

Sao Paulo

Avinguda Europa 829

Jardim Europa

+55 11 3530-5106

saopaulo@medicalhair.com

Xile

Santiago de Xile

Av. Kennedy 5757, de. 803

Els comtes

+56 2 3224 4651/2

chile@medicalhair.com

Paraguai

Assumpció

Què fas? Denis Roa 1664 (1664)

Assumpció

+59 5 021 663 847

asuncion@medicalhair.com

Ciutat Est

Av. Paranà v Herib Campos Cervera

Ciutat Est

+595 981 169806

ciudaddeleste@medicalhair.com

Uruguai

Montevideo

26 de març de 3438, apartament 101

Montevideo

+59 8 626 0530

montevideo@medicalhair.com

POSA'T EN CONTACTE

Estem a la teva disposició

Som membres de: